Цифровое эфирное телевидение стандарта DVB-T » Новости » Розпочинається серійний випуск українського цифрового телетюнера «Меридіан-ТТЦ»
Информация к новости
  • Просмотров: 1172
  • Автор: yura
  • Дата: 24 октября 2009
 (голосов: 0)
24 октября 2009

Розпочинається серійний випуск українського цифрового телетюнера «Меридіан-ТТЦ»

Категория: Новости

Проведено комплексні дослідження першої дослідної партії розроблених в Україні вітчизняних цифрових телетюнерів «Меридіан-ТТЦ». Випробування проходили в Одеській області 70, 74, 73 та 63 одночастотних зонах синхронного ефірного мовлення (DVB-T) з використанням транспортних потоків MPEG-4. Початок серійного випуску телетюнерів «Меридіан ТТЦ-101» намічено на IV квартал 2009 року. Про це ТК повідомив Теодор Наритник, директор Інституту електроніки та зв'язку Української академії наук.

Спільний проект «Розробка вітчизняного тюнера для приймання аналоговими телевізорами сигналів в цифрових форматах» реалізували Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» разом з Концерном РРТ, «Діпрозв¢язок» Держзв¢язку України, ДАТ КБ «Дніпровське» та ВАТ «Меридіан» Мінпромполітики України.

«Незважаючи на відсутність фінансування і державної програми впровадження цифрового мовлення, ВАТ „Меридіан" ім. С.П.Корольова спільно з Національним технічним університетом „КПІ" та СП „Інститут електроніки та зв¢язку Української академії наук" провели комплекс досліджень, на базі яких виконана розробка оптимального за критерієм ціна/якість варіанту вітчизняного приймача-тюнера новітнього стандарту MPEG-4 для впровадження в серійне виробництво», - переконаний пан Наритник.

Як відомо, успішний перехід на цифрове телевізійне мовлення (DVB-T) можливе лише при готовності населення примйати цифрвий сигнал, тобто від наявності загальнодоступних телевізійних приймачів.
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:*
Комментарий:
Введите код: *